Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Vítejte na stránkách naší smečky

Aktivity

a g i l i t y  -   c o u r s i n g  -   f r i s b e e  -   d o g t r e k i n g  -   c a n i s c r o s s

-  p o s l u š n o s t  -  o b r a n y -

Po třech letech co Grippíka mám se nám trochu vyštěpily aktivity, které provozujeme. Z výčtu činností nám nakonec zůstali agility, dogtreking a frisbee. Nejvíce se věnujeme agility.

V agility je Gripp velice šikovný, vnímavý a velmi rychlý (což je v agi sice super ale paničce to někdy dělá velké starosti:-) Občas jedeme i na nějaké závody a ani se nediskneme, takže snad to bude čím dál lepší.

Zde pár fotek od Peťky a Svaťky.

   

Dogtreking provozujeme v podstatě každý den, nachodíme kilometry a kilometry. I když Grippen víc než chodí leží, neboť neustále pase balonek.

Frisbee děláme jen chvíli a spíše rekreačně. Trénujeme ale stále, neboť  nám moc nejde chytání talířů na větší vzdálenost.

Vlastně děláme i obrany, ale hodně málo, většinou na táboře s Ivo Eichlerem n. na nějakém jeho víkendu. Tato činnost ho ale ohromně baví, nejraději bych rukáv figurantovi nosil stále, aby se s ním přetahoval :-)

 

 S coursingem jsme začali zhruba v 9ti měsících (o naších začátcích se dočtete v akcích). Trénujeme s  coursingem Brno, který mimo tréninků pořádá i tábory, na jednom jsme taky byli. V této sportovní disciplíně nemáme žádné ambice, proto si ani do budoucna neplánujeme udělat licenci.  Tuto aktivitu  bohužel v poslední době vůbec neprovozujeme.

Kulečník - Grippen miluje kulečník, nejí, nepije, nespí, neodpočívá, jen stále sleduje hráče kulečníku a obíhá stůl okolo, aby byl stále čelem ... Bohužel se Gripp přestal ovládat a začal kousat pytlíky a vyskakovat na tágo, takže už si dlouho nezahrál.

 

 

 

 

 

TOPlist